RAZEM DLA DOBREJ ŻYWNOŚCI

Nie dla GMO! Nie dla GRABIEŻY ZIEM! TAK dla DOBREJ ŻYWNOŚCI! To prawdziwe postulaty rolników ignorowane przez media mainstreamu.

Na targowisku i przez płot – ale do lokalnego sklepu już nie wolno…

WAŻNA poprawka o wprowadzonych przepisach!!! Prosimy o nagłośnienie i przyjrzenie się ustawie! Ukłon ze strony rządu to za dużo powiedziane -to raczej kiwnięcie głową na odczepkę!

POMIMO wprowadzanej ustawy o sprzedaży bezpośredniej, rolnikom nadal będą grozić kary z sprzedawanie do lokalnych sklepów – ustawa mówi wyłącznie o gospodarstwach i targach – czyli nie otwiera kompleksowo ścieżek sprzedaży, tylko wybiórczo, tak jak wygodnie jest politykom w bardzo niewygodnej sytuacji! Zielone Miasteczko Protest Rolników to obecnie szkiełko w oku obecnego rządu, które ten stara się wyciszyć.

NIE MA również w ustawie informacji o zniesieniu restrykcyjnych przepisów higieniczno-sanitarnych, które blokują małych przetwórców przed wejściem na lokalny rynek.

IMG_1600

Czytamy krytycznie: http://www.tvp.info/19597281/uklon-poslow-w-strone-rolnikow-przepisy-dot-sprzedazy-bezposredniej-uchwalone

 

Reklamy

Kliknij, aby zacząć obserwować blog i dostawać informację o nowych wpisach.

Dołącz do 5 obserwujących.

Niezależna Telewizja

Niezależna Telewizja

Odwiedzających

  • 9,843 wizyt
%d blogerów lubi to: